Дизайн

Як це працює?

1. Заповнюємо бриф та проводимо спільний брейн-шторм. На цьому етапі визначаємо цілі дизайну, вивчаємо бренд-стратегію та цільову аудиторію бренду.

2. Ми готуємо декілька концепцій дизайну та презентуємо вашій команді.

3. Ви обираєте варіант, який вам найбільше до душі, а ми його фіналізуємо.

4. Формуємо цілісну презентацію з адаптацією дизайну на необхідні носії.
Дизайн — це складова комунікації бренду. За допомогою логотипа, дизайн-системи чи упаковки бренд відображає своє позиціювання та цінності, притягуючи увагу релевантної цільової аудиторії.
Упаковка
Вивчаємо комунікаційну стратегію бренду та аналізуємо дизайн упаковки конкурентів. Створюємо дизайн, який яскраво виділятиметься на полицях, а також відображатиме позиціювання та переваги продукту.

Термін виконання: від 3 тижнів.
Логотип
Створюємо декілька версій фірмового знаку, серед яких ви обираєте один. Формуємо презентацію, яка містить в собі правила використання логотипа, та адаптуємо дизайн на 1 носій.

Термін виконання: від 2 тижнів.
Брендинг
Вивчаємо комунікаційну стратегію бренду та створюємо відповідний візуальний образ компанії. Від логотипа та дизайн-системи до адаптації на необхідні носії.

Термін виконання: від 4 тижнів.
Рекламний образ
Вивчаємо комунікаційну стратегію бренду та контекст, в якому планується запуск рекламної кампанії. Створюємо декілька концепцій кампанії, втілюємо їх у візуальні образи. Ви обираєте ту, яка прийдеться вам до душі, і ми адаптуємо дизайн на необхідні носії.

Термін виконання: від 2 тижнів.
Дизайн сайту
Відповідно до інформаційної архітектури та контенту, який планується розмістити на сайті, розробляємо дизайн. Створюємо візуальне представлення бренду, яке відображатиме позиціювання компанії та ціннісну пропозицію продукту чи послуги.

Термін виконання: залежно від величини проекту.
Моушн-дизайн
На основі фірмового стилю бренду розробляємо декілька статичних прототипів, серед яких ви обираєте один. Анімуємо його у потрібних форматах.

Тривалість: від 1 тижня.

КЕЙСИ

Наші останні кейси
FABEL
Logotype, packaging
Logotype, identity, strategy
MODMOD
Logotype, identity, landing
Render Meets
Розпочнемо творити разом?

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон