Креативні рішення

Працюємо над креативними рішеннями ваших комунікаційних задач. Шукаємо та втілюємо нестандартні підходи для різних цільових аудиторій. Не обмежуємося текстами та картинками, а шукаємо способи ефективної комунікації, які принесуть бажаний результат. Ми створюємо різні типи рішень: від комплексних концепцій до інста-масок та стікер-паків.
Як це працює?

1. Заповнюємо бриф та проводимо спільний брейн-шторм. На цьому етапі визначаємо цілі та критерії ефективного рішення, вивчаємо бренд-стратегію та цільову аудиторію бренду.

2. Формуємо концепцію рішення та складаємо мудборд чи пишемо драфти текстів, після чого затверджуємо їх з вашою командою.

3. Фіналізуємо матеріали та віддаємо готові до використання файли.
Концепції
Шукаємо креативні рішення ваших управлінських задач. За допомогою нестандартних підходів та меседжів створюємо концепцію комунікації та втілюємо її в дизайні та копірайті.

Тривалість: від 2 тижнів.
Копірайтинг
Створюємо тексти для брендів. Пишемо начитки для радіороликів, пресрелізи, статті, тексти для соцмереж та сайтів.

Тривалість: від 3 робочих днів, залежно від об’єму.
Неймінг
Вивчаємо ринок та наявні зареєстровані назви. Аналізуємо вашу бренд-стратегію та пропонуємо 5 варіантів неймінгу, які відповідатимуть профілю компанії.

Тривалість: від 1 тижня.
Дизайн супровід
Створюємо візуальний контент: плакати, презентації, банери, мерч, друковану продукцію тощо. Формуємо мудборд, на основі якого пропонуємо два варіанти. Ви обираєте один, а ми фіналізуємо його у потрібних форматах та адаптовуємо до носіїв.

Тривалість: від 1 тижня.
Інста-маски
Вивчаємо наявні у додатку приклади та формуємо мудборд. У спеціальній програмі створюємо маску та надаємо лінк для тестування. Фіналізуємо та надаємо технічний гайд-лайн для завантаження.

Тривалість: від 1 тижня.

КЕЙСИ

Наші останні кейси
LINESTORE
Strategy, creative solutions
IZIBANK
Key visual
Strategy, creative solutions
LATE BREAKFAST CLUB
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ