Tastea Heaven Goddess collection

Клієнт
Молодий грецький бренд чаїв із сумішей натуральних трав, який вже виграв «Great Taste Awards»
Tastea Heaven
Рік
2020
Послуги
Дизайн упаковки, креативні рішення
Після успішного запуску бренду, для якого ми розробляли айдентику та упаковку,TAS TEA запустив нову серію Goddess collection, до якої ввійшли п'ять нових чайних сумішей. Колекція була створена, щоб через смак традиційних грецьких трав та аромати полів кожна жінка відчула себе богинею.

Особливістю бренду стало піклування про навколишнє середовище та екологічність продукту.

Тому нашим першочерговим завданням було створення екологічного пакування, яке і своїм стилем говорило би про натуральність продукту.

Завдання

Всі упаковки мають внутрішню та зовнішню сторону, яка біологічно розкладається та піддається компостуванню.

Екологічність матеріалів підтримує натуральність продукту загалом, а також доносить до клієнта ідею, що здорове харчування водночас потребує піклування про планету. Ця особливість відмічена спеціальним знаком на упаковці.

Матеріали упаковки

Мінімалістичний дизайн та кольорова гама натхненна грецьким морем, повітрям та камінням – невід’ємними частинами неповторної грецької античної культури.

Для кожного окремого смаку ми підібрали свій колір, щоб його легко можна було диференціювати на поличках крамниці.

Крім іншого, у кожного смаку є своє орнаментальне оформлення, яке було навіяне традиційним грецьким мистецтвом. Кожен з них відповідає ролі богинь у пантеоні.

Дизайн

Форму ми також обрали, орієнтуючись на давньогрецькі традиції. Колони, які греки використовували у своїй архітектурі, і сьогодні несуть у собі велич богів. Саме кругла упаковка слугує легкому диференціюванню продукту серед інших.
Золоте оформлення вигідно відрізняє продукт від інших, додаючи естетики античної розкоші
Еос (лат. Аврора) була богинею світанку. Вона оголошувала про прихід нового дня, посилаючи перші промені на Олімп, і забарвлювала небо в рожевий. Саме вона розливає росу, яка блищить на сонці.
Еос
Селена (лат. Луна) уособлювала ніч та Місяць. Вона приносила темноту ночі та сон. Селена проїжджала небом на колісниці, запряженій білосніжними кіньми, і ховалася на день в океані.
Селена
Рея (лат. Опс) у грецькій міфології була Богинею родючості та материнства. А ще її шанували як матір всіх грецьких богів. Вона стала символом процвітання та початку нового життя.
Рея
Гігіея (лат. Салюс) – богиня міцного здоров'я. Вона допомагала своєму батьку Асклепію, піклуючись про його змій. Саме її знак з чашею, обвитою змією, сьогодні використовується як загальний знак медицини.
Гігіея
Геба (лат. Ювента) вважалася богинею вічної молодості та розквіту сил. Греки вірили, що досягти молодості можна лише з її благословенням.
Геба

Рекламне відео

Нашим натхненням у роботі над відео стало переконання, що кожна жінка – богиня.
Відео розділене на дві частини: презентація самого продукту та сцена його споживання. Пастельні кольори передають легкість та природність продукту, а антураж для зйомки упаковки відсилає до країни походження.
Бути богинею не означає мати надприродні сили. Достатньо насолоджуватися життям, проводити час з користю для себе та піклуватися як про зовнішність, так і про внутрішній світ. Саме це і дає чай TAS TEA, адже він не тільки має приємний смак, але і його компоненти підібрані так, щоб покращити жіноче самопочуття.

Bloom Büro

Команда проєкту:

Саша Бобак — дизайн упаковки, фотоконтент
Саша Зіненко — креативний копірайтинг
Ярослав Дорошенко — відео, монтаж
Побачити, як розвивається бренд, можна на їхньому профілі у Інстаграм
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ