Tastea Heaven

Клієнт
Молодий грецький бренд чаїв із сумішей натуральних трав, який вже виграв «Great Taste Awards»
Tastea Heaven
Рік
2018
Послуги
Дизайн упаковки та логотипа, креативні рішення
Tastea Heaven – молодий грецький бренд чаїв з сумішей натуральних трав, який вже виграв «Great Taste Awards» – найвизначнішу нагороду Великобританії за спеціальні страви та напої.

Засновниця бренду довго шукала чай, який би допоміг активним жінкам впоратися з повсякденними турботами: стресом, проблемами зі шкірою, втомою. Використовуючи народні знання та природне багатство своєї країни, Єва створила перші вісім натуральних сумішей.

Окрім іншого, бренд вирізняється толерантним ставленням до природи та екології: збір трав і пакування проходить вручну, щоб розкрити смак, аромат та користь навіть найменшого листочка.

Історія бренду

Бренд чаю для жінок, які хочуть відволіктися від буденних справ, розслабитися в ванні при свічках з чаєм «beauty». Або зарядитися енергією на весь день та звернути гори з чаєм «energy». Або між турботами про дітей виділити півгодинки на себе і чашечку «breastfeeding».

Tastea Heaven

Основна ідея бренду – однією чашкою чаю перенести вас в Давню Грецію, рецепти якої анітрохи не втратили своєї сили за століття.

До нас Єва звернулася з запитом створити упаковку та логотип, які б відображали натуральність, природність та чистоту, але водночас показали, що здорове життя – це модно і просто.

Тому ми вирішили передати легкість за допомогою кольорів: пастельні м’які відтінки передають атмосферу затишку та комфорту. А натуральні складники ми відобразили через абстракції, в яких прочитуються квіти, листя, зернинки. У загальній композиції ми сформували візуальне відчуття бренду: легкий молодіжний дизайн, який передає цінності бренда, його унікальність та відкритість.

Інсайт

Bloom Büro

Команда проєкту:

Саша Бобак — дизайн
Саша Зіненко — текст
Побачити, як розвивається бренд, можна на їхньому профілі у Інстаграм
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ