Редизайн логотипа гурту «Тартак»

Клієнт
Тартак
Рік
2021
Послуги
Редизайн логотипа
«Тартак» — легендарний український гурт, заснований Олександром Положинським у 1996 році. Вже впродовж 25 років «Тартак» залишається одним із фундаментальних команд на українській сцені. А здається, що під Стільникове Кохання плакалося лише вчора, правда?

У 2020 році в гурті відбулися зміни. Положинський передав мікрофон фронтмена Сергію Строяну, вокалісту гурту Чумацький Шлях. Так «Тартак» почав новий виток в історії, і такі зміни потребували також візуального оновлення.

Нашим завданням було оновити існуючий логотип легендарного гурту «Тартак», зробити його більш читабельним та сучасним.

Завдання

Результат

Ми зберегли основну впізнавану композицію логотипа: напис на фоні пили. Але позбавили його надмірної деталізації, спростили шрифт, зберігши елементи засічок з попереднього напису.

Шрифтова частина похила, що додає руху та динаміки композиції, а сам виразний нарис пили ніби повторює її рух.
Як бренд-елемент для брендування одягу ми використовуємо форму пили. Такий візуальний хід дозволяє зручно та просто робити брендування різноманітних носіїв: від афіш до дизайну обкладинок нових альбомів та мерчу.

Крім того, логотип створювався із розумінням того, що слухачі гурту охоплюють широку вікову категорію, тож намагалися не прив’язуватися до минучих трендів у дизайні. Він мав бути читабельним та зберігати асоціацію з минулим фірмовим стилем.

В результаті нам вдалося освіжити логотип «Тартака», зробити його адаптивнішим, лаконічнішим та універсальним у сприйнятті.

А ми на репіті слухаємо нові пісні «Тартака» і радіємо бути причетними до творення історії гурту.

Зараз логотип живе своє рокерське життя на концертах, на мерчі, квитках тощо.
Bloom Büro

Команда проєкту:

Олександра Бобак — дизайн Сагура Ельза — менеджмент
Тартак
Сергій Строян — вокаліст та фронтмен
photo credits: reserved.com
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому створюємо ідеї і втілюємо їх разом з вами: від стратегії — до перших замовлень!
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КОНТЕНТ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КОНТЕНТ