Render Meets | адаптація лого, візуальна айдентика та сайт

Клієнт
Render Bar
Рік
2021
Послуги
дизайн лого, айдентика
Render Bar — це львівська команда архітектурних візуалізаторів, яка реалізує масштабні archviz проекти в Україні та закордоном.

Відчуваючи стрімкий розвиток ринку, засновник компанії Тарас Квітка вирішив створити meetup-проект, що об’єднає навколо себе креаторів, засновників та менеджерів у сфері archviz.

Завдання

Так народилася ідея Render Meets, для втілення якої ми мали створити логотип, візуальну айдентику, дизайн соцмереж та landing page.

Лого

Render Meets — це проект від Render Bar, тож для розробки айдентики ми вирішили взяти за основу існуючий логотип компанії. Мінімалістичний симетричний напис “render” став своєрідною впізнаваною канвою, на яку ми наклали слово “meets” рукописним шрифтом у синьому кольорі.
Позиціювання meetup-проекту звучить як “archviz people community”, натякаючи на неформальність і френдлі настрій, тож напис від руки вказує на готовність ділитися знаннями і закуліссям створення крутих робіт від першого драфту до ідеальної картинки.
Так ми отримали інтерпретацію вже впізнаваного логотипа Render Bar, який запрацював по-новому.

Фірмстиль

Айдентика побудована на естетиці антистилю. Цей сміливий прийом про бунт проти стереотипів і зашорених стандартних професійних конференцій. На Render Meets можна випити кокт, пофанитися на after party і провести інформаційно насичений день у товаристві однодумців.
Синій колір ми обрали як антонім до фірмового червоного в айдентиці Render Bar. Це історія про вихід за межі офісу серйозної компанії та можливість дізнатися більше про живі роздуми, досвід і робочий процес лідерів сфери — без прикрас.
Текстура, використана у фірмовому стилі, нагадує бетон, натякаючи на сферу діяльності ком’юніті, — будівництво, архітектура та все, що пов’язане зі зведенням споруд.

Соцмережі та landing page

Сформований фірмовий стиль ми адаптували для використання у соцмережах та для дизайну односторінкового сайту.

Мінімалістичний та водночас незвичний сміливий підхід привернув увагу спільноти дизайнерів і вже в день публікації сайт потрапив до підбірки найкращих дизайн-проектів на платформі Tilda.
Крім того, усі квитки на захід були продані впродовж першої доби після релізу без додаткових рекламних активностей. Такий успіх першої події, на нашу думку, був продиктований попитом, попередньо сформованим колом однодумців, а також релевантною комунікацією — контекстуальною та візуальною.
Вже через кілька днів після проведення першої події у Render Bar запланували наступний meetup. А сам проект планують розвивати не лише як формат offline-зустрічей, а й як повноцінну платформу для обміну досвідом, ідеями та думками у сфері archviz.

Ми ж радіємо бути причетними до проектів, що впливають на розвиток креативної економіки в Україні. Далі буде!

P.S.

Bloom Büro

Команда проєкту:

Саша Бобак — дизайн
Ельза Сагура — копірайтинг, менеджмент
Коваль Микола — UI/UX, development
Render Bar
Тарас Квітка — засновник компанії
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ