Туристичний логотип, фірмстиль та слоган для міста Нововолинськ

Міська рада міста Нововолинськ
Клієнт
2021-2022
Рік
Cлоган, логотип, фірмстиль
Послуги

Завдання

Нововолинськ – зовсім молоде місто, яке лише 70 років тому почало розростатися з маленького шахтарського селища. Сюди на роботу з’їжджалися люди з різних країн. Вони були такі різні за національністю, мовою, релігією, та, незважаючи на всі відмінності, об’єдналися заради спільної мети – розбудови власного міста.
Зараз Нововолинськ знаходиться на старті нового етапу і потребує оновлення комунікації для залучення інвесторів і талантів та ефективної взаємодії з мешканцями. Так, нашим завданням стало створення слогана, логотипа та айдентики, які би відобразили унікальність, сучасність та привабливість міста.
Ми провели бренд-сесію з мешканцями міста та взялися до роботи.

Слоган

Нововолинськ готовий змінюватися, проводити реформи та розробляти інновації для бізнесу, виробництва, сервісу. Всі, хто сюди приїздив коли-небудь, був новачком. Але в Нововолинську відчуваєш рівність і прийняття з першої хвилини.
Саме емоції прийняття та відкритості і стали для нас провідними під час роботи над слоганом.
«Нововолинськ. Відкритий до нового» поєднав у собі історію та майбутнє міста.

Логотип

У роботі з логотипом ми прагнули об’єднати вже існуючі, звичні для містян образи з новими елементами. Ми відштовхувалися від офіційного герба міста, в основі якого – суцвіття каштана. Та у нашій інтерпретації воно стало курсором мишки, що символізує сучасність, інновації та ніби показує напрямок руху – «догори».
Основні фірмові кольори ми також обрали за принципом асоціацій: яскравий зелений є одним з кольорів прапору Нововолинська. Приглушений у яскравості та трохи висвітлений, він став приємнішим для ока та зручнішим для брендування.

Фірмстиль

Ідею курсора-дороговказу розкриває і фірмстиль: лінія ніби продовжує напрямок руху та може органічно використовуватися в оформленні навігації міста.
Одним з графічних знаків стала «корона», яка інтерпретує листя каштана і використовується в основному лого.

Піктограми

Кожній зі сфер діяльності міста ми присвоїли два кольори, на основі яких ми розробили 7 наборів піктограм. Вони спростять навігацію у місті, а колористика допоможе створювати окреме брендування продуктів та промо для кожної сфери.
Ми публікуємо цей кейс на 17 день війни в Україні. Ми робимо це зараз з вірою у те, що зовсім скоро українські міста будуть під мирним небом, наповнені життям, новими мріями та досягненнями. Ми ж продовжуємо робити все можливе для процвітання країни, бізнесу, ініціатив та ідей.

P.S.

Bloom Büro

Команда проєкту:

Ельза Сагура – менеджмент, копірайтинг
Саша Зіненко – копірайтинг
Саша Бобак – артдирекшн
Віка Котяш – графічний дизайн
Дзвінка Федорчук – моушн-дизайн
Нововолинськ
Борис Карпус – міський голова
Юлія Лефтер – заступниця міського голови
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ