Linestore

Клієнт
Linestore
Рік
2020
Послуги
Бренд-стратегія, дизайн соцмереж, креативний копірайтинг, фото- та відеозйомка
Linestore — це нове місце, де можна вибрати красиві речі, які доповнять інтер’єр. Без зайвого, лише найкраще і якісне. Обране зі смаком і душею.

Формат об’єднує в собі три напрямки: меблі з найкращих світових фабрик, вінтажні предмети інтер’єру та освітлення.

Завдання

«За професією я дизайнер і вже 10 років працюю у цій сфері. Я знаю, з чим стикаються люди, які створюють простори, і часто непростим завданням є знайти відповідні меблі. Ми вирішили створити місце, де зібране все красиве в одному просторі, без зайвого»
— Мар’яна Гудзеляк, співзасновниця Linestore
Перед нами постало комплексне завдання: створити бренд-стратегію та комунікаційну стратегію, розробити фірмовий стиль для соцмереж, а також наповнювати соцмережі контентом (копірайтинг та візуальна комунікація).
Розробляючи стратегію, ми відштовхувалися від комунікаційних завдань.

Бренд-стратегія

1
Запропонувати ширшій аудиторії альтернативу банальним меблям та світильникам.
Показати, що атмосфера та затишок додають емоцій в буденність, створюють місце персонального комфорту.
2
3
4
Формувати культуру відповідального споживацтва, де справді якісні речі залишаються навіки, а вінтажним експонатам надають нового життя.
Поєднати цільові аудиторії архітекторів, дизайнерів та людей, які самостійно створюють дизайн для себе.
Linestore знаходиться у старій квартирі в історичній частині міста. Це новий для міста формат, який виходить за межі звичних меблевих магазинів. Тут буде панувати культурне життя, відбуватимуться виставки, сюди можна прийти за «надивленістю». Це дім краси, історій та натхнення, саме тому у формулюваннях ми відмовилися від формальних слів «студія», «салон» тощо.
Linestore — це flat-gallery
Саме ці два слова стали фундаментом для бренд-стратегії. Вміння насолоджуватися, не витрачати час на зайве, обирати тільки сенсовні речі. Формувати свою повсякденність із красивих деталей, насолоджуватися їхньою достатністю.
Гедонізм повсякденності
Соцмережі мали стати продовженням самого простору, тож кольорова гама відображає ту, яка присутня у дизайні flat-gallery.
Дизайн соцмереж
У текстах ми зберігаємо баланс між практичністю та емоційністю. Розкриваємо справжні історії вінтажних меблів, розповідаємо про функціонал сучасних предметів, даємо експертні поради щодо вибору освітлення тощо.

Креативний копірайтинг

Запрошуючи в гості когось, кого давно не бачив, спочатку відчуваєш, що теми для розмови знаходяться поволі. Наливаєш келишок вина, запрошуєш до вітальні. Вимикаєш загальне світло і вмикаєш світло приглушене.

В такому розсіюванні краще помічається блиск очей. В такій м’якості легше бути відвертим. Пам’ять виразніше віднаходить зачіпки-спогади. Час розпадається, ніби дим, і розмова дістає останнім словом до світанку.

Linestore. Тут світло знайдеться для кожного дому.
Якщо в тебе є власне крісло, в тебе є місце у цьому світі. Твоє.

Місце, щоб розслабитися із келихом вина і намовчатися. Зануритися в сюжет книги, яку довго шукав у старих книгарнях. Місце, де можна залишити одяг великою горою і в нічних силуетах розглядати дивні ландшафти.

Де би ти не був. Скільки би разів твоє життя не змінювало свої траєкторії.

Є твоє місце. І його можна завжди забрати з собою
Я спостерігав, як гаряче італійське повітря лягало на вулиці, розжарювало пристрасті у вікнах сусідів навпроти. Як любов розливалася їхніми голосами. До мене приходив Бруно, він зазвичай брав одне рістретто у кав'ярні, якій я належав, і все викрикував до дамочок, які цокотіли своїми гострими підборами по бруківці: Bella! Sei belissima!

Ця пристрасть в мені досі. Ці теплі вечори в моєму тілі ще тримаються.

— металеве вінтажне крісло з Італії. реставроване. на Коперніка, 62 скоро можна буде приміряти до свого побуту —
Ми знайшли це крісло в Утрехті. В багатьох переїздах ім’я автора втратилося, і залишилися лише подряпинки на шкірі як свідки його яскравого життя.

З того часу ми шукаємо його коріння. Знаєш, як ідеш в місті, в якому не був роками, але виглядаєш в натовпі старих знайомих? Так і ми вдивляємося в старі журнали та каталоги.

Його корпус виконаний з горіха, сидіння – з натуральної шкіри. А подушки на підлокітниках манять всістися з ногами, накритися пледом і провести цілий вечір у вигляданні крісла в чорно-білому скандинавському кіно.

Тепер воно живе на Коперніка, 62. Заходь, можливо, воно приїхало сюди для тебе.
Незвичайні ракурси та зйомка деталей розкривають глибину кожного предмету, творять атмосферу споглядання.

Фото- та відеозйомка

Bloom Büro:

Команда проєкту:

Саша Бобак: арт-дирекшн, візуальна концепція
Саша Зіненко: бренд-стратегія, копірайтинг
Ельза Сагура: бренд-стратегія, менеджмент
Кабишев Сергій: відеозйомка
Богдан Дідула: монтаж
Побачити, як розвивається бренд, можна на їхньому профілі у Інстаграм
Співзасновники Linestore:
Мар'яна Гудзеляк
Володимир Шевців
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ