Late Breakfast Club

Клієнт
Late Breakfast Club
Рік
2021
Послуги
Бренд-стратегія, креативні рішення
Late Breakfast Club – це neo-bistro на вул. Героїв УПА у Львові. Це місце заіснувало саме перед першим локдауном у 2020 році, але навіть складна ситуація не завадила йому притягнути до себе увагу.

Завдання

Late Breakfast Club – це перший заклад знаного архітектурного візуалізатора Тараса Квітки, тож все створювалося на творчому пориві, ентузіазмі та любові до краси.

За більш ніж півроку експериментів стало зрозуміло, що Лейт поєднує в собі надто багато ідей, тим самим розпорошує свою унікальність та основний стратегічний посил.

Тарас звернувся до нас із завданням подивитися на Late Breakfast Club зі сторони. Відчути його істинний настрій та сформувати цілісний бренд, що буде релевантним для цільової аудиторії, відображатиме продукт та формат закладу.
Попередньо заклад мав існувати у форматі daily-cafe, куди щодня приходять поїсти тутешні офісні працівники і мешканці навколишніх будинків. Але бізнес-показники вимагали розширювати цільову аудиторію і з локального місця перетворити Лейт на заклад, в який не лінь приїхати з центру.

Тому вирішили змістити акцент з daily-cafe на neo-bistro. Це формат, який поєднує прості та доступні продукти з технологіями високої кухні. Все для того, аби вишукані гастрономічні враження стали щоденним ритуалом
Neo-bistro
У спостереженні за гостями Лейта ми сподівалися побачити якусь закономірність. Але виявилося, що тут крутяться абсолютно різні люди. Хтось приходить працювати в навушниках, хтось — зробити собі фотосесію, а хтось тусить вже з обіду.

Цільова аудиторія

У Лейті поряд сиділи люди, які навряд чи би перетнулися у буденному житті. Але всім тут норм.

В діалогах гостей часто звучить:
«А давай вип’ємо / зробимо тату / скажемо, що були затори…»
на ці провокації погоджуються з усією радістю і відчуттям «тут і тепер».

Саме ці спостереження стали для нас джерелом інсайту.
Ще ми помітили, що гості віддаються настрою у момент. Порушують маленькі правила і кайфують від власного бунту: снідають бургером, вечеряють сирниками, замовляють коктейль в обід.
Ми говоримо про прийняття себе в момент.
Ага, навіть коли зриваєшся з дієти. Навіть коли після третього аперолю пишеш колишньому.

«Бути собою» – це прагнення до ідеалу себе.

«Бути норм» – це про щастя тут і тепер. І саме воно, мабуть, і є сенсом життя.

Ідея

Ми не прагнемо ідеалу, бо він сидить всередині нас, коли ми посміхаємося. Правила створені, щоб їх порушувати, а Late Breakfast Club створений як нагадування: почуватися щасливим ніколи не буває пізно.

Легенда

Мені норм.
Хто взагалі вирішив, що пашот легально їсти лише до 12:00? А якщо на вечірці під сирники та апероль мені норм, то чому маю ховатися?

Контент

У текстах ми передаємо атмосферу маленьких, але таких потрібних бунтів: поснідати бургером, одягнутися святково без приводу, сміятися голосно і від душі.
А для ще більшої душевності робимо частину фото на плівку, яка схоплює тільки той єдиний справжній момент.
Для фотоконтенту ми обираємо живі фото, на яких люди їдять, п’ють, нудьгують і бунтують. Історії повинні бути справжніми. Розлита кава і щока в соусі – це і є життя.

Ми віримо, що заклад в який ходиш постійно, стає другом

Персонал, атмосфера, дизайн – все вже рідне. Тому у stories Late Breakfast Club не лише показує меню, інтер’єр і каву. Він, як жива людина, говорить про життя. Про хороше і погане: невдалі побачення, світлі мрії дитинства, важкий ранок після вечірки і як з ним справлятися.
Bloom Büro:

Команда проєкту:

Ельза Сагура: бренд-стратегія, копірайтинг
Саша Зіненко: бренд-стратегія, креативний копірайтинг
Саша Бобак: арт-дирекшн, візуальна концепція, фото, дизайн
Катя Кузнецова: фото, ретуш
Побачити, як розвивається бренд, можна на їхньому профілі у Інстаграм
Late Breakfast Club:
Тарас Квітка: засновник
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ