Рекламний образ для izibank

Клієнт
izibank
Рік
2021
Послуги
розробка рекламного образу
1.розповіла про акцію та заохотила долучитись до неї,
2.комунікувала з аудиторією поколінь X & Y (українські міленіали)
3.позиціонувала izibank як легкий, зручний, фановий банк.

Завдання

Нашим завданням було розробити концепцію рекламного образу, яка би:
izibank – це український необанк зі зручним мобільним застосунком для ефективного управління своїми фінансами, а вся взаємодія відбувається дистанційно у смартфоні – без будь-яких візитів до банківських відділень. izibank – це про легкість, зручність, швидкість і фан. Маркетинг-команда звернулася до нас із запитом на створення рекламного образу для кампанії зі збільшення кількості користувачів мобільного додатку.
Суть кампанії: впродовж одного місяця існуючі користувачі могли запрошувати своїх знайомих встановити додаток. Троє користувачів, які залучать найбільше друзів, отримають від izibank новенькі iPhone.
Просто береш і копіюєш посилання-запрошення долучитися до фанового банку. Ви з другом разом користуєтеся перевагами сучасного необанку, ще iPhone за це отримати можна. Ну кльово ж!

Концепція

Ця простота дитячої комунікації та трушна простота взаємодії з izibank склалися в цілісну ідею.
Під час розробки креативної концепції ми спростили суть акції до одного речення: “Клич друзів в izibank – вигравай новенький iPhone”.

Це скорочення наштовхнуло нас на обговорення способів покликати друзів пофанитися. Знаєте цю штуку, коли домовляєшся зі старими друзями зустрітися, а в них то робота, то діти, то прибирати хату треба, то “лунний день” не той.
А в дитинстві все було просто. Підходиш під балкон і кричиш: “А Вася вийде?” І Вася виходив. Ну, або хоча би м’яча скидав, якщо мама не пускала.

Відеоролик

Розробляючи сценарії рекламного ролика, ми розуміли, що весь антураж має відображати знайомі з дитинства образи: звичайний двір, балкон панельного будинку і типажна банда, що прийшла кликати Васю.
Відеоролик транслювався у соціальних мережах (Facebook, Instagram, TikTok) і використовувався для реклами в Youtube.
Так само в izibank ти сам обираєш, як буде виглядати твоя картка в додатку, який кешбек ти отримуватимеш тощо.
Мама, яка є втіленням образу традиційного складного банку, не відпускає Васю гуляти, натякаючи на бюрократичне посередництво в комунікації банків “старого зразка”. Однак Вася все ж дозволяє собі своєрідний бунт і відважується заперечити мамі. Метафорично він дорослішає в цей момент і сам робить свій вибір.

Банери

Банери стали статичним продовженням відеоролика. На них зображені молоді сміливі люди, в яких відчувається нотка бунту. Так ми продовжили тему “йти проти зашореної системи”.
Банери використовувалися для медійної реклами у пошуковику, розсилки у популярних месенджерах та таргетованої реклами у соцмережах.

Скіни на картку

Скіни для картки в додатку мали стати підсилюючим каналом комунікації з існуючими клієнтами izibank, які і були основною цільовою аудиторією акції. Вони візуально відображають суть акції та звертають увагу на головний приз за участь — новенький iPhone 13.
Цей рекламний образ став мемом серед цільової аудиторії izibank, а фраза "А Вася вийде?" стала віральною. Завдяки цікавій ідеї, чіткому концепту і класному втіленню вдалося залучити навіть більший сегмент аудиторії, що само собою стало підтвердженням ефективності креативної концепції та маркетингової тактики.

Ми ж щасливі бути причетними до розвитку українського необанкінгу та фінтеху в цілому і кличемо вас усіх спробувати izibank. Там дійсно кльово, ми перевіряли!

P.S.

Актори

Команда проєкту:

Зайдена Тетяна
Тарас Петренко
Степан Некрашевич
Юра Потапов
Софія Ставкова
Мар’ян Радковський
NENSEE.FILMS
Віталій Гомзов — режисер
Дмитро Тимощук — DoP
Веремієнко Андріан — edit&color
Олег Чапля — sound design
Софія Карп — бекстейдж
Bloom Büro
Саша Зіненко — концепція, копірайтинг
Саша Бобак — концепція, артдирекшн
Ельза Сагура — сценарій, менеджмент
Дзвінка Федорчук — motion design
іzibank
Іра Солган — public relations & communications
Віктор Вісьтак — digital marketing
Іванна Шептицька — social media & community
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ