Неймінг, дизайн лого та упаковки для виробника снеків

Клієнт
Gut Slice
Рік
2021
Послуги
неймінг, логотип, упаковка
До зустрічі з нами Gut Slice називався Еко Фрутик.
Це український виробник корисних снеків із сушених фруктів, овочів та ягід.

Місія підприємства — популяризувати здоровий спосіб життя, виготовляючи смачні та корисні снеки з плодів, вирощених на власних фермерських господарствах.

Завдання

До нас команда Еко Фрутика звернулася із завданням розробити бренд заново, адже компанія була на низькому старті перед виходом на полиці європейських супермаркетів. Новий бренд мав відображати цінності компанії, легко зчитуватися споживачами з різних країн та вирізнятися серед конкурентів.

Для натхнення нам надіслали цілу торбу смаколиків. Ми їх схрумали, набралися вітамінної енергії і стартували роботу!

Неймінг

Під час розробки неймінгу ми усвідомлювали, що назва має бути простою та читабельною для носіїв різних мов. Крім того, завдання ускладнювалося тим, що назва мала бути вільною для реєстрації торгової марки у різних країнах. Ми створили близько 20 різних варіантів, серед яких був і Gut Slice.

Ми стартували з розробки упаковки сушених яблук, тож перші ідеї крутилися навколо теми фруктів. Однак, стратегічно компанія планує виготовляти також снеки з овочів і навіть м’яса. Тому ми шукали назву, яка буде універсальним носієм стратегії бренду.
У дослівному перекладі
Gut Slice — «‎хороший шматочок».
Це історія про натуральність, справжність і користь у кожному слайсі. А ще це про любов, адже дорогим людям завжди віддаємо найкращі шматочки.

Лого

Логотип мав добре зчитуватися, однак ми хотіли наділити його емоцією. Так з’явився шрифтове лого з характерним написанням. Одним із ключових елементів є смайлик, що ніби підморгує та всміхається.
Ця складова логотипа несе позитивний настрій і відображає головну цінність компанії — здоров’я та добре самопочуття споживачів.

Логотип є впізнаваним та водночас універсальним для брендування різного типу продукції, оскільки в ньому немає прив’язки до конкретного продукту.

Елементи фірмстилю

Шрифт, використаний у логотипі, ніби писаний від руки. Це відображає справжність продукції, коли кожна ягідка чи яблучко вирощуються з любов’ю у власних садах та зібрані вручну.
Кольори, використані у фірмстилі, яскраві, оптимістичні, свіжі. Вони передають хороший настрій та гарне самопочуття, яке дарує кожен «хрум» продукції Gut Slice.
Основним елементом для брендування носіїв є дужечка, що у логотипі читається як усмішка. Цей простий знак, заряджений позитивним настроєм, — невід’ємний елемент лого, який зручно використовувати для маркування ящиків, брендування мерчу тощо.

Упаковка

Першу упаковку серії ми створювали саме для яблучних чипсів на полиці польського ринку. Дизайн упаковки мінімалістичний, без зайвих елементів, що відображає чистоту продукції.
На аверсі ми зробили акцент на назві продукту та свіжому соковитому яблуці, яке всю свою користь зберегло всередині упаковки. Яскрава салатова плашка дозволяє вигідно вирізнитися серед поширених у цій сфері крафтових упаковок. Також на аверс ми винесли інформацію про вітамінний склад чипсів та маркування «100% веганський і натуральний продукт».
На реверсі розміщена інформація про виробника, склад продукту та енергетичну цінність. Також окремим мініблоком винесли цікавий факт, що для виготовлення 100 грамів яблучних чипсів потрібен 1 кілограм свіжих яблук.
Слоган бренду на аверсі у перекладі означає «смачна користь» і також несе основну цінність продукції Gut Slice.
Упаковки яблучних чипсів Gut Slice вже можна знайти на полицях польських супермаркетів. А ми радіємо, що круті українські продукти і бренди завойовуть нові ринки і серця людей з усього світу.

Хрумайте корисні снеки, бо то ж так смачно!

P.S.

Bloom Büro

Команда проєкту:

Саша Зіненко — копірайтинг
Саша Бобак — дизайн
Ельза Сагура — копірайтинг, менеджмент
Gut Slice
Ольга Оржехівська — засновниця компанії
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ