Fama

Клієнт
Дослідницька компанія зі Львова, що вже 10 років реалізує масштабні проєкти для бізнесу, політики, державних установ, міжнародних фондів
Fama
Рік
2018
Послуги
Комунікація для дослідницької компанії
Fama — це дослідницька компанія зі Львова, що вже 10 років реалізує масштабні проєкти для бізнесу, політики, державних установ, міжнародних фондів. У своєму підході вони якісно вирізняються на тлі «‎класичної соціології».

Команда створює прогресивні методики, робить яскраві та зрозумілі звіти та прагне дати вичерпну відповідь на кожен окремий управлінський запит.

До нашої команди Fama звернулася із комплексним завданням: розробити комунікаційну платформу та позиціювання, а також створити архітектуру та контент для нового сайту.

Завдання

За дослідженнями не приходять просто так. Замовники Fama — це люди, що приймають рішення. Незалежно від того, чи це представник міжнародного фонду, чи маркетолог локальної компанії, чи працівник міської ради. Це люди, що творять зміни.

З самого початку роботи над комунікаційною стратегію ми думали саме про цих людей і шукали тригери, які для них будуть «своїми».

Ми запитали Fama: «А що ви взагалі робите?»

І після кількох годин і десятків версій та варіантів ми зрозуміли, як має звучати місійне позиціювання компанії:
Індивідуальний підхід до кожного окремого запиту. У Fama команда щоразу формує окремий дослідницький механізм із класичних інструментів. Або розробляють власні, апробують їх і доводять ефективність нових підходів.
Custom method

Інсайт

Ми поставили себе на місце цих людей і визначили основні критерії крутого досвіду взаємодії з дослідницькою компанією.
Тільки точні, зрозумілі та «яскраві» дані. Без 100500 сторінок таблиць і незрозумілих термінів. Круто, коли відкриваєш звіт і вже за 15 хвилин розумієш, як діяти далі. Ми створили нову категорію даних, яка має свої характеристики.
Bright data
Кожен, хто замовляє дослідження, очікує, що зібрані дані допоможуть зробити вірне рішення. У Fama це розуміють, і тому кожен етап роботи націлений на те, аби знайти саме ті дані, що стануть фундаментом для правильних рішень.
Right decision
Саме ці три категорії створили основне позиціювання компанії.
«Знаходимо відповіді для людей, які створюють сьогодення»
Fama — Custom Research Agency
Bright data. Right Decision.
У розробці контенту для сайту ми також дотримувалися легкості та «яскравості», але разом з тим намагалися передати все те bright, що відчули і чим перейнялися за місяці роботи над комунікаційною стратегією.

Подивитися результат спільної праці команд Fama, HAPPY та Bloom можна за посиланням.

Також ми продовжуємо співпрацю із Fama та допомагаємо втілювати комунікаційну стратегію в життя. Слідкуйте за їх сторінками, там завжди найсвіжіші дані досліджень!
Bloom Büro

Команда проєкту:

Ельза Сагура — позиціювання, комунікаційна стратегія, креативний копірайтинг
Олександра Зіненко — копірайтинг, редагування
Мар’яна Малачівська — засновниця компанії
Руслан Савчинський — старший аналітик
Станіслава Топчій — спеціаліст із візуалізації даних
HAPPY Design Studio — дизайн та девелопмент сайту
Fama — Custom Research Agency
Bright daga.
Right Decision.
Fama — Custom
Research Agency
Bright daga. Right Decision.
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ