Fabel

Клієнт
Fabel
Рік
2020
Послуги
Неймінг, лого, дизайн етикетки
Fabel виріс із хобі двох товаришів. Це сталося понад 10 років тому, коли вони не могли знайти алкоголю, який би поєднував в собі досконалу якість та натуральний смак. Так вони вирішили виготовляти власні ремісничі дистиляти.

Нашим завданням було створити назву для бренду, а також розробити лого та дизайн етикеток.

Завдання

У пошуку назви ми відштовхувалися від історій з реального життя, де добрий міцний алкоголь споживається під смачну їжу у приємній компанії друзів. Коли випиваємо по чарці і згадуємо дивовижні історії з життя, в які самим не віриться.

Водночас ми хотіли уникнути асоціацій із традиційним українським застіллям і шукали органічну «джентльменську» історію.

Неймінг та позиціювання

Інсайт
Fabel з німецької мови перекладається як «байка». Це історія про спільні зустрічі з дорогими людьми, коли кожен по черзі ділиться своїми «байками» та спогадами, заради яких варто і хочеться жити.

Німецьке походження слова асоціюється з принциповістю, твердістю, здатністю дотримувати слово. А його значення надає непересічної асоціативності бренду.
FABEL
Шрифт нагадує написи у старих документах та асоціюється із досвідченістю, надійністю. Він легко читається та запам’ятовується, що необхідно для диференціації на полицях із алкогольними напоями.

Лого

Ми створили мінімалістичний та виразний шрифтовий логотип без зайвих деталей та доповнили його дескриптором, що відображає рік заснування компанії та її походження.
Для зручного розпізнавання смаків всередині лінійки для кожного виду настоянки ми використали ілюстрації інгредієнтів, що нагадують зображення зі старих ботанічних атласів.

Крім того, для кожного смаку ми підібрали характерний колір, що також полегшує візуальну диференціацію.

Етикетки

Дизайн етикетки виконаний у лаконічному вінтажному стилі. Форма етикетки та її текстурність нагадують трафаретний старовинний друк.
Основною перевагою алкоголю Fabel є потрійна дистиляція, що дозволяє максимально очистити напій від шкідливих речовин. Інформацію про основну цінність продукту ми винесли окремим маркуванням у формі печатки, що асоціюється із якістю.
Оскільки кожна партія і пляшка на виробництві фіксується, ми залишили місце, аби виробники вручну могли вписувати номер партії алкоголю та пляшки, що додає ще більшої ексклюзивності у сприйнятті клієнта.
Ми раді долучитися до розвитку нового ринку, що може стати візиткою України у Європі та світі. Ми стартували та сподіваємося на плідну співпрацю із Асоціацією Крафтових Дистиляторів України, а також незабаром розпочнемо серію лекцій у напрямку «Створення та розвиток алкогольних брендів» в Українській Академії Дистиляції.

Результат

В Україні активно розвивається крафтове виробництво алкогольних напоїв. За якістю наш крафт не поступається світовому, а от у питанні дизайну та позиціюванні, на жаль, наші виробники поки не можуть вирізнитися на міжнародному ринку крафту.
Bloom Büro

Команда проєкту:

Саша Бобак — дизайн логотипа та етикеток, візуальна концепція
Ельза Сагура — неймінг і позиціонування
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ