Редизайн пакування для бренду доглядової космтики

Eczema Conquerors
Клієнт
2021
Рік
Редизайн пакування
Послуги

Завдання

Eczema Conquerors – канадський бренд лікувальної натуральної косметики для боротьби з екземою, який потребував оновлення пакування. На початку роботи ми, будемо чесні, дуже приблизно уявляли, через що щодня проходять люди у боротьбі з нею.
Лікування часто потребує багато часу та витримки, тому бренд не тільки виготовляє косметику, але й пропонує курси з харчування та догляду за тілом, а також постійно підтримує у своїх споживачах силу духу та впевненість у перемозі.
Попередній дизайн був доволі «гострим» і у шрифтах, і у графічному оформленні та транслював скоріше біль клієнтів, а не вирішення.
Тож нашим завданням було оновлення пакування з урахуванням емоційної складової бренду.

Результат

У нашому дизайні нам хотілося передати одночасно емоції і від використання косметики, і від результату. Для нас вони зійшлися у категоріях ніжності, спокою, релаксу.
Так, форми хвиль на етикетках передають заспокоєння шкіри та транслюють легкий шлях до подолання захворювання.
Притримуючись мінімалізму, ми додали ніжні кольори, які підкреслюють натуральність косметики та естетику бренду.
Крім того, вони вигідно доповнюють коркове та дерев’яне оформлення пляшечок.
Шрифтове оформлення поєднує два написання: впевнене – для слова «перемагати» та тонке і плавне – для емоції від використання продуктів і отриманого результату.
Нестандартне для ринку виокремлення емоції, а не назви бренду, одразу налаштовує на позитивну атмосферу. Водночас таке оформлення виділяє упаковку на полицях магазинів.
Нове пакування вже почало своє життя у Канаді та США, а за розвитком бренду можна слідкувати на його інстаграм-сторінці Eczema Conquerors.

P.S.

Bloom Büro

Команда проєкту:

Саша Бобак – дизайн пакування Саша Зіненко – копірайтинг
Розпочнемо творити разом?
Залиште свої контакти
І ми обговоримо всі деталі проєкту
Як до вас звертатись?
З якої ви компанії?
Ваш e-mail
Ваш телефон

ПОСЛУГИ

Ми працюємо не заради презентацій, а заради реального результату. Саме тому підкріплюємо наші творчі стратегії, дизайн та креатив дослідницькими фактами.
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ
БРЕНД — СТРАТЕГІЯ
ДИЗАЙН
КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ